o mnie


Jestem psychologiem, seksuologiem i doulą. 
Jako psycholog, pracuję z osobami mającymi trudną sytuację rodzinną lub związkową. Wspieram w procesie przechodzenia przez ważne życiowe zmiany i kryzysy. Mam doświadczenie w pracy z depresją, nerwicami, lękami, współuzależnieniem i uzależnieniem (również behawioralnym jak uzależnienie od pracy czy partnera). Specjalizuję się również w pracy z kobietami w okresie okołoporodowym, a także tych starających się o dziecko. Wspieram rodziców na każdym etapie rozwoju ich dzieci. 


Obecnie pracuję przede wszystkim jako psycholog i seksuolog. Pracuję online więc jestem dostępna również dla osób mieszkających poza granicami Polski. W pracy jako seksuolog zależy mi na tym, aby stworzyć bezpieczną przestrzeń do rozmowy o tak ważnym obszarze naszego życia. Seksualność człowieka w większości rodzin jest tematem tabu, z tego powodu często tworzą się blokady i nieświadome ograniczenia, które utrudniają nam swobodne korzystanie z tego źródła siły. Dobra relacja z naszą seksualnością poprawia jakość życia.

Od lat fascynuje  mnie ciąża i poród, są to doświadczenia, które mogą stać się źródłem ogromnej satysfakcji i siły kobiety. Moją pasją życiową jest wzmacnianie kobiet, towarzyszenie im w drodze do macierzyństwa oraz odkrywaniu siły, która z niego płynie.  Przygotowuję do porodu indywidualnie i w parach. Dbam o zwiększenie świadomości ciała i umysłu. Wspieram w oswojeniu lęków i dotarciu do własnego instynktu. Uczę technik, które pomagają w łagodnym przebiegu porodu. Towarzyszyłam przy porodach przez ponad 15 lat i przez ten czas zdobyłam dużo praktycznej wiedzy

Ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją Stosowana Psychologia Wychowawcza oraz stażem z Systemowej Terapii Rodzin. Ukończyłam studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Byłam współzałożycielką Fundacji Wspierania Kobiet i Rodzin  Origo działającej na rzecz samotnych matek. Pracowałam w Fundacji „Korale” z rodzinami w kryzysie. Prowadziłam zajęcia na temat „Kobiecej siły” na Otwartym Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat pracowałam jako instruktorka w szkołach rodzenia, prowadziłam liczne zajęcia i warsztaty dla rodziców oraz młodzieży w szkołach. Szkolę również z zakresu psychologii okołoporodowej. Moją pasją jest śpiew i taniec. 


z Iną May Gaskin - wspaniałą położną