Jestem psychologiem i doulą. Jako psycholog, pracuję z osobami mającymi trudną sytuację rodzinną lub związkową. Wspieram w procesie przechodzenia przez ważne życiowe zmiany i kryzysy. Mam doświadczenie w pracy z depresją, nerwicami, lękami, współuzależnieniem i uzależnieniem (szczególnie behawioralnym jak uzależnienie od pracy, internetu czy partnera). Specjalizuję się również w pracy z kobietami w okresie okołoporodowym, a także tych starających się o dziecko. Wspieram rodziców na każdym etapie rozwoju ich dzieci.

Od lat fascynuje  mnie ciąża i poród, są to doświadczenia, które mogą stać się źródłem ogromnej satysfakcji i siły kobiety. Moją pasją życiową jest wzmacnianie kobiet, towarzyszenie im w drodze do macierzyństwa oraz odkrywaniu siły, która z niego płynie. Przygotowuję do porodu indywidualnie i w parach. Dbam o zwiększenie świadomości ciała i umysłu. Wspieram w trakcie porodu i stosuję techniki, które pomagają w jego łagodnym przebiegu. 

z Iną May Gaskin - wspaniałą położnąTowarzyszę przy porodach od ponad 15 lat. Pracuję na terenie Warszawy i okolic. Jestem fanką karmienia piersią, zdrowego odżywiania i ekologii. Od wielu lat moją pasją jest również taniec i śpiew.


Ukończyłam Wydział Psychologii na U.W. ze specjalizacją Stosowana Psychologia Wychowawcza oraz stażem z systemowej terapii rodzin. Byłam współzałożycielką Fundacji Wspierania Kobiet i Rodzin Origo działającej na rzecz samotnych matek. Pracowałam w Fundacji „Korale” z rodzinami w kryzysie. Prowadziłam zajęcia na temat „Kobiecej siły” na Otwartym Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat szkolę również z zakresu psychologii okołoporodowejJestem instruktorką szkół rodzenia, prowadzę zajęcia i warsztaty dla rodziców oraz młodzieży w szkołach.